Y144510K0000F9L
MFR.Part #
Y144510K0000F9L
JLCPCB Part #
C1475142
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS