Y078520K3480F9L
MFR.Part #
Y078520K3480F9L
JLCPCB Part #
C1466339
Description
-55℃~+125℃ 20.348kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS