H81K62BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H81K62BYA
JLCPCB Part #
C1408635
Package
Plugin
Description
1.62kΩ 250mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS