Y16247K20000T9R
MFR.Part #
Y16247K20000T9R
JLCPCB Part #
C4051220
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.2kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS