Y07851K35000B0L
MFR.Part #
Y07851K35000B0L
JLCPCB Part #
C1468620
Description
-55℃~+125℃ 1.35kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors