Y07851K38000B0L
MFR.Part #
Y07851K38000B0L
JLCPCB Part #
C1469007
Description
-55℃~+125℃ 1.38kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors