Y07851K05700B9L
MFR.Part #
Y07851K05700B9L
JLCPCB Part #
C1468613
Description
-55℃~+125℃ 1.057kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS