C1415KJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
C1415KJL
JLCPCB Part #
C1365924
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 14W 15kΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS