Y07851K05000B9L
MFR.Part #
Y07851K05000B9L
JLCPCB Part #
C1468625
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS