Y078516K7600B9L
MFR.Part #
Y078516K7600B9L
JLCPCB Part #
C1463728
Description
-55℃~+125℃ 16.76kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS