MAL212027681E3
MFR.Part #
MAL212027681E3
JLCPCB Part #
C2167063
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 15mm 2.84A@10kHz 30mm 40V 55mΩ 680uF 8000hrs@125℃ ±20% 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS