Y078516K7670B9L
MFR.Part #
Y078516K7670B9L
JLCPCB Part #
C1467451
Description
-55℃~+125℃ 16.767kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS