SFR2500002269FR500
MFR.Part #
SFR2500002269FR500
JLCPCB Part #
C1750217
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 400mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS