RWM06224700JA15E1
MFR.Part #
RWM06224700JA15E1
JLCPCB Part #
C19278599
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 470Ω 7W Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS