RN55D1244FR36
MFR.Part #
RN55D1244FR36
JLCPCB Part #
C3414432
Description
-65℃~+175℃ 1.24MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors