Y078515K0000T0L
MFR.Part #
Y078515K0000T0L
JLCPCB Part #
C1475403
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors