Y078510K1400F9L
MFR.Part #
Y078510K1400F9L
JLCPCB Part #
C1462675
Description
-55℃~+125℃ 10.14kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS