Y078510K0000F9L
MFR.Part #
Y078510K0000F9L
JLCPCB Part #
C1491865
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS