Y078510K1400T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y078510K1400T9L
Description
-55℃~+125℃ 10.14kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS