Y0785107R794T9L
MFR.Part #
Y0785107R794T9L
JLCPCB Part #
C1475360
Description
-55℃~+125℃ 107.794Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS