Y0786107R790T9L
MFR.Part #
Y0786107R790T9L
JLCPCB Part #
C1477941
Description
-55℃~+125℃ 107.79Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS