H811R5BCA
MFR.Part #
H811R5BCA
JLCPCB Part #
C1406656
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS