Y070631K6000B9L
MFR.Part #
Y070631K6000B9L
JLCPCB Part #
C1490901
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 31.6kΩ 400mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS