Y07061K16000B9L
MFR.Part #
Y07061K16000B9L
JLCPCB Part #
C1487794
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.16kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS