Y078531K6000B9L
MFR.Part #
Y078531K6000B9L
JLCPCB Part #
C1469129
Description
-55℃~+125℃ 31.6kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS