Y07062K50000T0L
MFR.Part #
Y07062K50000T0L
JLCPCB Part #
C1493183
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors