Y070625K0000T0L
MFR.Part #
Y070625K0000T0L
JLCPCB Part #
C1494306
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 400mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors