CPR05330R0JE14
MFR.Part #
CPR05330R0JE14
JLCPCB Part #
C1479830
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 330Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS