Y011925K0000T9L
MFR.Part #
Y011925K0000T9L
JLCPCB Part #
C7416929
Description
25kΩ 7W ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS