SQPW51R5J
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQPW51R5J
JLCPCB Part #
C1365993
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 1.5Ω 5W ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS