Y01034R70000B9L
MFR.Part #
Y01034R70000B9L
JLCPCB Part #
C1497277
Description
-55℃~+125℃ 2W 4.7Ω Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS