CP00201K300KE66
MFR.Part #
CP00201K300KE66
JLCPCB Part #
C19599542
Description
-65℃~+225℃ 1.3kΩ 20W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS