Y01032R35000B9L
MFR.Part #
Y01032R35000B9L
JLCPCB Part #
C1493943
Description
-55℃~+125℃ 2.35Ω 2W Metal foil resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS