Y008881K6000T0L
MFR.Part #
Y008881K6000T0L
JLCPCB Part #
C1496363
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 81.6kΩ ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors