Y010160R0000F9L
MFR.Part #
Y010160R0000F9L
JLCPCB Part #
C1483293
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 60Ω Metal foil resistor ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS