Y001130R0000F9L
MFR.Part #
Y001130R0000F9L
JLCPCB Part #
C1478634
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 30Ω ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS