Y0101100R000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0101100R000F9L
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W ±1% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS