Y0101400R000F9L
MFR.Part #
Y0101400R000F9L
JLCPCB Part #
C1483328
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 400Ω ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS