RN55C2870FRSL
MFR.Part #
RN55C2870FRSL
JLCPCB Part #
C3535997
Description
-65℃~+175℃ 125mW 287Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors