Y009232K2320T0L
MFR.Part #
Y009232K2320T0L
JLCPCB Part #
C3440032
Description
-55℃~+125℃ 32.232kΩ 500mW Metal foil resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors ROHS