Y005425R0000Q0L
MFR.Part #
Y005425R0000Q0L
JLCPCB Part #
C1459396
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 500mW ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL19mm Through Hole Resistors