MAL212626122E3
MFR.Part #
MAL212626122E3
JLCPCB Part #
C3307980
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1200uF 175mΩ@100Hz 25V 8000hrs@125℃ 948mA@10kHz ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS