Y009120R0000F9L
MFR.Part #
Y009120R0000F9L
JLCPCB Part #
C1496918
Package
Plugin,D9.5xL19mm
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 667mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件,D9.5xL19mm Through Hole Resistors ROHS