RNC55H7501FSRE665
MFR.Part #
RNC55H7501FSRE665
JLCPCB Part #
C3366001
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors