Y008825R0000T0L
MFR.Part #
Y008825R0000T0L
JLCPCB Part #
C1488107
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 600mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors