Y0058250R000T0L
MFR.Part #
Y0058250R000T0L
JLCPCB Part #
C1459346
Description
-55℃~+125℃ 250Ω 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors