KC1/2A10RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
KC1/2A10RJT
JLCPCB Part #
C1441043
Package
Plugin
Description
-55℃~+355℃ 1.2W 10Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS