Y00771K01000A0L
MFR.Part #
Y00771K01000A0L
JLCPCB Part #
C1485177
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.01kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors