M55342E04B200ERWS
MFR.Part #
M55342E04B200ERWS
JLCPCB Part #
C4318474
Description
-55℃~+150℃ 150mW 200kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount