RNC55H1101DSB14
MFR.Part #
RNC55H1101DSB14
JLCPCB Part #
C1449525
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors